KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7884626
nr 788 4626
Dan Martin
(1910-1999), Sverige
Oljemålning , Dan Martin (f. 1910), 33 x 41, Landskap med vattendrag
Kondition: slitage, skador
Dan Martin, svensk bildkonstnär född 1910, död 1999.
Utrop:
400 kr
måndag 29 oktober 2012
kl 17:54:43